O mně

Dovolte mi se představit, jmenuji se Klára Veselá.

Příjmení mám sice po manželovi, ale myslím, že od mala jsem byla opravdu Veselá.

Většinu svého života jsem zasvětila hudbě. Ale nejsem jen zpěvačka a muzikantka. Jsem také žena z masa a kostí. Uvnitř jsem stále dívka, ale také maminka a manželka.

Především příchod dítěte mi změnil pohled na svět. Priority se změnily. Můj denní režim se ze dne na den obrátil doslova vzhůru nohama. Začátky byly opravdu těžké a čekalo nás všechny zdolat mnoho úskalí. Nicméně vlastní rodina je to nejlepší, co mně v životě potkalo.

Desítky let jsem žila v mužském světě a chovala se vlastně jako muž. S muži jsem také vlastně výlučně spolupracovala a trávila veškerý svůj čas.  Vše v mém životě se točilo ohledně výkonu, zdolávání zkoušek, o to jak být nejlepší a všechno zvládnout za 1. ¨Role matky mi ukázala, že existuje i jiný svět. Ten ženský, tvořivý, jemný a více intuitivní. Pro mně svět zcela nový a úžasný. Pomalu, ale jistě si dovoluji otevřít tyto dveře a přestávám se bát.

 

Tento web je místem pro všechny ženy, kterési rády přečtou zajímavé příběhy ze života a především jdou "do hloubky".

Myslím, že cítit se ve svém těle skvěle, mít dobrou náladu a být se svým životem opravdu spokojená jsou věci, které mnoha ženám i mužům chybí. A přece nejsou nesplnitelné. A přece jich lze dosáhnout. Způsobů a možností je mnoho. Ale hledat musí každý sám za sebe.

 

Pokud tyto stránky pomohou zpešit vaši náladu, dokáží vás inspirovat a potěšit, budu šťastná.