Klára Veselá

16.02.2018 13:50

Příjmení mám sice po manželovi, ale myslím, že od mala jsem byla opravdu Veselá.

Většinu svého života jsem zasvětila hudbě. Ale nejsem jen zpěvačka a muzikantka. Jsem také žena z masa a kostí. Uvnitř jsem stále dívka, ale také maminka a manželka.

Především příchod dítěte mi změnil pohled na svět. Priority se změnily. Můj denní režim se ze dne na den obrátil doslova vzhůru nohama. Začátky byly opravdu těžké a čekalo nás všechny zdolat mnoho úskalí. Nicméně vlastní rodina je to nejlepší, co mně v životě potkalo.

Desítky let jsem žila v mužském světě a chovala se vlastně jako muž. S muži jsem také vlastně výlučně spolupracovala a trávila veškerý svůj čas.  Vše v mém životě se točilo ohledně výkonu, zdolávání zkoušek, o to jak být nejlepší a všechno zvládnout za 1. Role maminky mi ukázala, že existuje i jiný svět. Ten ženský, tvořivý, jemný a více intuitivní. Pro mně svět zcela nový a úžasný. Pomalu, ale jistě si dovoluji otevřít tyto dveře a přestávám se bát.

 

Tento web je místem pro všechny ženy i muže, kteří chtějí jít "do hloubky".

Myslím, že cítit se ve svém těle skvěle, mít dobrou náladu a být se svým životem opravdu spokojená jsou věci, které mnoha ženám i mužům chybí. A přece nejsou nesplnitelné. A přece jich lze dosáhnout. Způsobů a možností je mnoho. Ale hledat musí každý sám za sebe.

Pokud tyto stránky pomohou zlepšit vaši náladu, dokáží vás inspirovat a potěšit, budu šťastná.